O inwestorze

Kim jestesmy?

Firma Leszczyńska - Arkada Development Sp. z.o.o. Spółka komandytowa została powołana w 2014 roku w celu realizacji inwestycji mieszkaniowej jaką jest Osiedle "Leszczyńska" w Kielcach - II ETAP. Współwłaścicielami spółki są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej:

Marek Puternicki - prezes firmy "Łucz-Bud" Sp.z.o.o. działającej na ternie Mazowsza od 19 lat, specjalizującej się w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, współpracującej od wielu lat z takimi firmami jak: MDI Sp. z o.o, TDS Sp. zo.o, Dom Development, Sedno sp. z o.o, Wawel Service Sp. z o.o, Juvenes Sp. z o.o, Bemowo Invest, Fort Mokotów, Tinden Sp. z o.o, Realty Menagemant Sp. z o.o, VOLUMETRIC Realty Estate Sp. z o.o, Arkada Development, Pewel Sp. z o.o, PNiRI Tech-Bud.

Krzysztof Mizera - wiceprezes firmy "Łucz-Bud", osoba z ponad 25 - letnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca uprawnienia budowlane, współautor sukcesów firmy "Łucz-Bud": takich jak: Gazele Biznesu w latach 2007, 2008 i 2009, Nagrody Roku 2007 SARP i wielu innych.

Mirosław Oczkowski - współwłaściciel firmy elektrycznej "ELTRA" działającej na terenie województwa mazowieckiego, która specjalizuje się na rynku usług elektroenergetycznych osiągając sukcesy w usługach w zakresie elektroenergetyki, telekomunikacji i instalacji elektrycznych o charakterze specjalistycznym dla wielu kontrahentów instytucjonalnych i prywatnych.

Jarosław Puternicki - absolwent Politechniki Warszawskiej, od 2007 roku współwłaściciel firmy deweloperskiej Arkada Development - Inwestor "Osiedla Przy Ratuszu" w Radomiu.

Michał Oczkowski - absolwent Politechniki Warszawskiej, dyrektor techniczny od 6 lat w firmie elektrycznej "Eltra".

Tomasz Mizera - absolwent Politechniki Świętokrzyskiej, od 4 lat inżynier budowy, od tego roku koordynator budów ze strony firmy PHUB ”Łucz-Bud” Sp.z.o.o.