Etap V

Etap V

Budynek ETAPU V stanowi dalszą kontynuację zabudowy architektonicznej Osiedla "Leszczyńska". Budynek ten posiada cztery klatki schodowe w której każda wyposażona jest w cicha i szybką windę. Budynek posiada 6 kondygnacji nadziemnych i jedną kondygnacje podziemną, która stanowi garaż podziemny z miejscami postojowymi.

W budynku znajdują się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 38 do 107 m2.

Usytuowanie budynku w głębi osiedla oraz niewielkie komfortowe powierzchnie mieszkalne sprawiają, że budynek V-go etapu to znakomita lokalizacja dla rodzin poszukujących niedużych i przystępnych na dzisiejszym rynku mieszkań.

Inwestycja jest położona w bardzo dogodnej lokalizacji. Z jednej strony bliska odległość do Centrum miasta zapewnia dobre funkcjonowanie w życiu codziennym z drugiej natomiast cisza i spokój jaki panuje w pobliżu Inwestycji daje poczucie komfortu i pozwala na relaks po całym dniu.

Oferowane naszym klientom mieszkania są funkcjonalne i komfortowe, posiadają zróżnicowany układ pokoi, przestrzenne kuchnie, dogodny układ komunikacyjno-przestrzenny i doskonale doświetloną powierzchnię mieszkalną. Każde z mieszkań posiada komplet przyłączy multimedialnych: linię telefoniczną, telewizję i internet.

Osiedle Leszczyńska jest wygrodzone z kontrolą dostępu co pozwoli uniknąć obecności niepożądanych osób na terenie osiedla.