Etap VII

VII Etap inwestycji to budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami w parterze przewidziany jest jako 7-kondygnacyjny: jedna kondygnacja podziemna - garaż i 6 kondygnacji nadziemnych. Budynek ten będzie zlokalizowany przy ul. Leszczyńskiej w Kielcach jako kontynuacja budowy "Osiedla Leszczyńska".

W budynku zaprojektowano 34 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe. Struktura mieszkań jest o zróżnicowanej wielkości. Mieszkania 1, 2 i 3 – pokojowe z kuchniami lub aneksami kuchennymi o powierzchni od 25 do 78 m2. Kondygnacja podziemna budynku została przeznaczona na miejsca parkingowe dla samochodów osobowych – 31 szt., komórki lokatorskie oraz niezbędne pomieszczenia techniczne. Kondygnacja parteru budynku od strony ul. Leszczyńskiej została częściowo przeznaczona na usługi – dwa lokale usługowe, pozostała część kondygnacji nadziemnych w budynku została przeznaczona na lokale mieszkalne. W Budynku znajdują się dwie klatki schodowe, a w każdej klatce zaprojektowano dźwig osobowy przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich umożliwiające dotarcie na każdą kondygnacje budynku. Na zewnętrznym terenie inwestycji – zaprojektowano 11 miejsc postojowych, w tym 1 miejsce dla osób niepełnosprawnych, miejsca usytuowane wzdłużnie oraz prostopadle do jezdni - mają zapewnioną możliwość korzystania z przylegającego dojazdu.

Budynek ukształtowany jest w literę "L" z dłuższym bokiem w orientacji północ-południe. Projektowany budynek jest prostopadłościenną bryłą z licznymi rywalizowaniami ścian elewacji, co pozwala na stworzenie atrakcyjnych balkonów i loggii dla mieszkań.

Całe osiedle jest wygrodzone z kontrola dostępu co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo właścicieli mieszkań. Położenie "Osiedla Leszczyńska" w bliskim otoczeniu centrum miasta, z łatwym dostępem do sklepów, szkół, przychodni, przedszkoli na pewno korzystnie wpływa na poprawę komfortu życia obecnych i przyszłych mieszkańców "Osiedla Leszczyńska".